V Zagłębiowski Konkurs  na prezentację multimedialną  „Śladami Stefana Żeromskiego"

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie na prezentację multimedialna : "Śladami Stefana Żeromskiego"przez II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej. Ideą konkursu jest popularyzacja twórczości Stefana Żeromskiego, poszerzanie wiadomości o nim jako o człowieku i pisarzu.  Zadaniem uczniów jest wykonanie przewodnika multimedialnego z_wykorzystaniem dostępnych programów komputerowych  (Word, Power Point, Prezzi itp.).

REGULAMIN.doc

REGULAMIN.pdf

Konkurs „Śladami Stefana Żeromskiego”
W dniu 8 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie
Konkursu „ Śladami Stefana Żeromskiego”

zorganizowanego dla gimnazjalistów i szkół ponadgimnazjalnych.

Po sprawdzeniu prac i podsumowaniu punktów wyłoniono zwycięzców:
w kategorii gimnazjów:

I miejsce zajęła:
Magdalena Ociepa z Gimnazjum nr 5 im. Legionów Polskich w Zespole Szkół nr 2 w Dąbrowie Górniczej oraz Mateusz Mirlak z Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu

II miejsce zajęła
Weronika Basta i Patrycja Zubień oraz Oliwia Dulewska z. Gimnazjum nr 4 w Dąbrowie Górniczej

III miejsce zajęli
uczniowie Zuzanna Mika z Gimnazjum nr 5 im. Legionów Polskich w Zespole Szkół nr 2 w Dąbrowie Górniczej
w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce zajęła:
Adam Urbańczyk z I LO w Będzinie

II miejsce zająła:
Natalia Grygiel I LO w Dąbrowie Górniczej

III miejsce zajęła
: Sara Bagińska z V LO w Dąbrowie Górniczej

Wyróżnienia:

• Kamila Klimek  - Gimnazjum nr 16 Sosnowiec
  • Szymon Rabikowski  - Gimnazjum nr 8 przy Zespole Szkół nr 4 w Dąbrowie Górniczej
  • Natalia Szlęzak - Gimnazjum nr 4 Dabrowa Górnicza
  • Aleksander Koredki - Gimnazjum nr 1 Dąbrowa Górnicza
  • Paulina Laskowska  - Gimnazjum nr 1 Dąbrowa Górnizca

Zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do udziału w konkursie za rok.