Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/lo2dabrowa/domains/biblioteka.lo2.dabrowa.pl/public_html/templates/dd_realestate_78/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Jakie książki do biblioteki

Od września 2016 roku rozpoczęto przeprowadzenie ankiet dla uczniów, rodziców i nauczycieli w sprawie wyboru tytułów książek do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Oprócz ankiet przeprowadzono również Ocenę książek. podczas której społeczność naszego liceum mogła wytypować książki wciągające, dobre, przeciętne lub słabe. Wyniki tej akcji zamieszczono na korkowej tablicy wiszącej na korytarzu obok biblioteki. Akcja ta zorganizowana została w celu zakupu książek, które chcą przeczytać uczniowie.